Vestel Makinenin Arızası İle İlgilenmiyor!

Aysun A. |

Vestelden aldığım kurutmalı çamaşır makinesi 3 ayda bozuldu. Vestel'den gelen teknik servisler hatanın neden kaynaklandığını bulamadı. Üç defa parçasını değiştirmelerine rağmen yeniden aynı hataya almaya başladım. Çağrı merkezini aradığımda ise yeniden teknik servis gönderip çamaşır makinesini atölyeye götüreceklerini söylediler.

Bana sattığı ürünün hatasını anlayamıyorsan yenisini göndermen gerekiyor ama bana sattığı ürünün içini dışına çıkaracak ve hatasını bulacak sonra bana aynı ürünü verecek insanı saf sayıyorlar. Vestel ürününü sattıktan sonra ürününün arkasında durmuyor.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aysun A.
  18 Ekim
  10:17

  Vestel once sikayetinizi bize yazin diyor. Ailemden cok vest musteri hizmetri ile konustum derdimi anlata bilmek icin ama nafile bayramda camasir yikmatmak icin annemlere gidiyirum vestelin cozumu bu ise ben baska bir sey demiyorum

 • 14 Ekim
  12:14

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü