02 Eylül 2013

Vestel Makinemin Ön Panelinde Yıpranma Var!

28 Ağustos nakliyesi gelen ve kutularını ertesi gün yani 29 Ağustos'ta servisten kuruluma gelen çalışanın açtığı , çamaşır makinesinin ön panelindeki yazılar silik ve yıpranmıştı. Servis elemanı cihazı aldığım Olivium şubesini ve kendi servisini aradı ve konuyu bildirdi. Bana da konuyu sisteme girdiklerini ve 2-3 gün içinde yeni makinenin geleceğini söylediler.

2 Eylül günü servisi aradığımda makinenin fotoğraflarının çekilmediği için henüz işleme başlanmadığını öğrendim. O gün servis çalışanına bana bir evrak verilmediğini bunun bir sorun oluşturabileceğini söyledim. Hatta makineyi kurmayı, yenisi gelince tekrar sökeceğini söyledi . Ben bunu kabul etmedim. 3 Eylül'de gelip fotoğraf çekeceklermiş.

Alper 119 Okunma

Cevaplar

 • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

  Merhaba, VESTEL Müşteri Hizmetleri olarak geri bildiriminizi, memnuniyete dönüştürmek adına yaratılmış bir fırsat olarak görmekteyiz. Şikayet Yönetim Ekibimiz Sizinle en kısa sürede iletişime geçecek. 360 derece mutluluğunuz için BURADAYIZ. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Alper12 Eylül 2013

  Servisin ilk 3-4 günkü tutumu ve boşu boşuna beni bekletmesi dışındaki süreçte yapılması gerekenler yapıldı. Fakat servisin baştaki tutumu hiç hoş değildi. 2 gün boyunca gelip fotoğraf çekileceği söylendi ve evde boşuna bekledim. Şikayetim üzerine vestel merkezin servisle görüşmesinden sonra servisten resimlerin onlarda mevcut olduğu söylendi. Madem resimler vardı 2 gün üstüste evde neden bekletildim hala anlamış değilim.

 • Alper03 Eylül 2013

  servisten resim çekmek üzere 03.09.2013 tarihinde 18:00-20:00 arasında elemanın geleceği söylendi. 17:30-20:00 arası evdeydim gelen giden olmadı. Servisi telefonla aradım kapalıydı. Müşteri hizmetlerini aradım teknisyenlere ulaşamadıklarını fakat gün içerisinde teknisyenlerin benimle irtibat kuracağını söyledi. Bu sözü ettiğinde saat 19:50'ydi. İade talebinde bulundum. Bir makineyi sağlam şekilde teslim etmek bu kadar zor olmamalı.

 • Vestel Temsilcisi02 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön