Selcuk A. Teşekkür Mesajı

vestel ürünü değiştirdi.ilgililere teşekkürler

Vestel Led TV'nin Ömrü Bir Ay Bile Değilmiş.

Selcuk A. |

14.09.2014 tarihinde Media Markt' tan satın almış olduğum sıfır kutusunda 50 inç Vestel Smart led TV bir kaç gün sonra yetkili servis tarafından evimize sağlam bir şekilde kuruldu 18.10.2014 günü sabahı televizyonu açtığımda ekranın sağ alt köşesinde kararma olduğunu ve ekranın tamamında parlaklık-kontrast azalmasının olduğunu fark ettim.

Vestel çağrı merkezini arayarak durumu bildirdim daha bir ay bile dolmadan sıfır cihazın arıza vermesi hiç hoş bir durum değil umarım Vestel hassasiyetle şikayetim ile ilgilenir ve televizyonu değiştirir.

Etiketler :

Panel - Görüntü Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selcuk A.
  28 Ekim
  11:32

  vestel ürünü değiştirdi.ilgililere teşekkürler

 • Selcuk A.
  28 Ekim
  11:19

  vestel e ürününün arkasında durduğu için teşekkür ederim.

 • Selcuk A.
  20 Ekim
  15:56

  vestel yetkili servis çalışanları ve vestel çağrı merkezi ağız birliği ile panel değişimi yapabilecekleerini bildirdiler ve bunun müşteri kaybetmemek adına yapıldığını söyleyen görevliler ürün değişimi yapmaya yanaşmıyorlar ben vesteli kaliteli yerli üretim ve kaliteli müşteri hizmetleri olan bir firma olarak bilirdim vestelin sağladığı müşteri memnuniyetini yerli üretim olup satış merkezi ve yeteri kadar servis ağına sahip olmayan düşük kaliteli firmalarda veriyorlar . maalesef beni yanılttılar vestel alırken bir kere değil bin kere düşünün

 • 20 Ekim
  14:08

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü