Fikret Y. Teşekkür Mesajı

Televizyonum değiştirildi her şey için teşekkürler... Yeni TV bu sesi yapmıyor eve gelen teknik servise selam söylüyorum. İlgilendiğiniz içinde size teşekkür ediyorum.

Vestel Led Tv'den Çıtlama Sesi Geliyor.

Fikret Y. |

Televizyonumu alalı 1 ay oldu. İlk önceleri çok önemsemedim. Vestel televizyonum açıldıktan belli bir süre sonra çat diye ses geliyor. Bu ses açıkken belirsiz zamanlarda tekrarlıyor ve hem aldığım bayiye, hem aldığım yerdeki yetkili servise ve çözüm alamayınca bölge yetkili servisine bu sorunumu ilettim ve bu sesin plastik genleşme sesi olduğunu ve değişim için bu sorunun kendilerini aştığını söylediler.

Bende onlara buraya getirecekleri başka bir televizyonun aynı sesi çıkarırsa kabul edeceğimi belirttim ama bu sesin her TV'den geldiğini iddia ettiler. Eğer sizin evinizdeki televizyondan torununuzu uyandıracak kadar çat diye bir ses geliyorsa ben bu televizyonu kabul ediyorum.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fikret Y.
  09 Mart
  15:14

  Televizyonum değiştirildi her şey için teşekkürler... Yeni TV bu sesi yapmıyor eve gelen teknik servise selam söylüyorum. İlgilendiğiniz içinde size teşekkür ediyorum.

 • 31 Ocak
  10:24

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü