11 Şubat 2016

Vestel LED TV Montajdan Bir Gün Sonra Ekranda Çizgiler Göründü!

Kütahya Teknosa Sera mağazasından 18.01.2016'da aldım. Ürünü Kütahya Vestel yetkili servisi aynı gün evimde odamın duvarıma montaj yaptı. Ertesi gün henüz ekranın tozunu silmediğimiz TV'yi açtığımızda ekranda çizgiler oluştu. Servise bildirdiğimizde görünen kırık,çatlak veya dış etkenden oluşan oluşması zaten mümkün olmayan duvara servisin montaj yaptığı TV'nin ekranı çatlamış bu tüketici hatası denildi. Ve serviste rapor tutuldu.

Yeni aldığım ürün evimde sadece 2 gün duvarda montajlı kaldı ve şu an serviste. Aramadığım Zorlu Vestel merkez Manisa İstanbul telefon kalmadı. Hep geri arayacağız denildi. Maalesef sadece sonunda Manisa'dan A**** hanım en azından sağ olsun muhatabımız oldu.

Şuana kadar problemim çözülmedi. Arızanın tüketici hatası olarak tarafımın suçlanmasına Vestel'in müşteri memnuniyetine ve sattığı ürünlerin arkasında olmayışına büyük holdinge yakıştıramadım.

İbrahim T. 579 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim T.14 Mart 2016

    Verdiğiniz cevapta "emnuniyetiniz sağlanana kadar yanınızda olduğunuzu bilmenizi isteriz"diyorsunuz. Ayrıca Vestel için "#GURURLAYERLİ"sloganını kullanıyorsunuz. Bu kadar aldatıcı bir ifade reklam nasıl yapabiliyorsunuz ve halkı kandırıyorsunuz Vestel markası ve ürünleri yerli ürün ve firmaları arasında ancak olsa olsa yüzkarası olabilir. 18.01.2016 da tercih edip aldığım ld TV nizi 2 gün sonra montaj yapdığınız yerde arızalanmasına müşteri hatası görüp sattığınız bu ayıplı malın arkasında duramayıp müşteriden tamir ücreti isteyecek kadar ve ürünü sattıktan sonrada hiçbir sorumluluk ve vaadlerinin arkasında duramayacak kadar aciz bir firma diyebilirim. Kimseye ürünlerini de tavsiye etmem

  • İbrahim T.12 Şubat 2016

    Sorunumla çok yakinen ilgilenen yetkili aslı hanım ve fahriye hanıma çok teşekkür ediyor. Vestel firmasının tüm elemanlarının onlar kadar duyarlı olmalarını temenni ediyorum.

  • Vestel Müşteri Temsilcisi11 Şubat 2016

    Sayın Toscu, Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Geri bildiriminiz için öncelikle teşekkür eder; memnuniyetiniz sağlanana kadar yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön