Sezgin M. Teşekkür Mesajı

İlginize teşekkür ederim hacer hanım

Vestel LED TV 3.Kez Aynı Arızayı Verdi...

Sezgin M. |

Ürün garantisi bitmeden arıza yaptı ses var görüntü yok, servis kaydı açıldı ve arıza 2 haftaya yakın zamanda yapıldı aradan 3 ay gibi bir zaman zarfında yine aynı arızayı verdi, servis ekran panelini değişti ve yine aradan 2 hafta geçmeden televizyon aynı arızayı verdi ,bende servise değişim talebinde bulundum, servis genel merkezle iletişim yaptığını söyledi bende genel merkezle görüşme yaptım.

Genel merkez değişim talebime olumlu yanaşmadı, servis biz değişim için genel merkeze baskı yapıyoruz. Sonuç değişim yapılmayacağını ve ön panelin yenisini test edilerek servise yollanmasını ve arızanın giderilmesini servis tarafından bana bildirildi ve değişim olayının 3 değil aynı arızadan 6 kez yapıldıktan sonra değişim olabileceğini söylediler. Ben bu esnada tam bir aydır TV kullanamıyorum.

Etiketler :

Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sezgin M.
  25 Nisan
  14:11

  İlginize teşekkür ederim hacer hanım

 • 04 Nisan
  12:12

  Sayın Malkoç,
  VESTEL Müşteri Hizmetleri Şikayet Yönetim Ekibi olarak geri bildiriminizin, memnuniyetin de ötesinde teşekkürle sonuçlanması için BURADAYIZ. Değerlendirmelerimiz sonrasında sizinle en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ