Vestel LED Televizyonun Panel Problemi..

Gülsevim Gürsel E. |

4 sene önce Vestel marka bir TV alındı. Alınırken beyaz renk isteğimiz doğrultusunda bir sürede beklemek zorunda kalındı. 32 inç bir TV için 1000 TL ara ödendi. Bu kadar kısa süre içerisinde paneli arızalanarak kötü göstermeye başladı. Ardından elektrik gelmedi ve İzmir-Bergama Vestel servisine götürüldü. Açıldı bakıldı bütün bu arızaların giderilebilmesi için 300 TL masraf çıktı.

Garanti süreside bittiği için, hatalı olan ve bu kadar kısa sürede bozulan ekranın tamir edilmesini kabul etmek zorunda kaldık. Sorunun içten kırık panel tarzı olduğu, o yüzden bu panelin değiştirilemediğini söylenerek, üstüne 780 TL vermemiz karşılığında, aynı ekran başka bir TV verebileceklerini söylediler. Elektrik problemini halledin ve TV'yi geri verin dedik. Şu anda TV çöp konumundadır. Olması gereken, çıkan masraf karşılığında yenilenmesidir. Tüketici haklarımız doğrultusunda problemin giderileceği inancındayız..

Etiketler :

Panel - Görüntü Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Haziran
  12:41

  Sayın Eryoldaş,
  Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ