22 Kasım 2014

Vestel Kutuda Yazılanlar İle Ürünün Özellikleri Bir Değil.

Vestel web sayfası vasıtası ile şikayetimi bildirmiştim ama geri dönüş olmadı. Vestel Vtab 7 Lite tablet bilgisayar aldım. Ürün kutusunda 8 GB bellek yazmasına rağmen tabletin içinde sadece 4 GB toplam bellek mevcuttur.

Ayrıca ürün kutusunda 2500 mah olması gereken batarya özel yazılımlar ile tespit ettiğim kadar 1000 mah olduğunu öğrendim. Vestel bana bu konu hakkında çözüm bulmaz ise, elimdeki kanıtlar ile tüketiciyi yanıltmaktan yasal haklarımı kullanacağım.

Ülkerhan O. 1.643 Okunma

Cevaplar

  • Vestel Müşteri Temsilcisi22 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön