24 Eylül 2013

Vestel Kusurlu Ürünün Değişimini Kabul Etmedi!

Vestel marka buzdolabı aldım. Mağazaya gidip dolabın alt kapağı ince uzun çizgi şeklinde içe çökük. Üst kapağı ,alt kapısını açıp kapattığınızda kendini atıyor. Yani üst kapakta tutmuyor. Ve buzluk kısmından ses geliyor. 5-10 dk. ara bilgisini verdim. Mağaza dolabı yeni almama rağmen servis yönlendirdi. Kabul ettim ve servis 12.09.2013 tarihinde geldi.

Kontrol yaptı ve değişim yazdı. Bir yada iki gün sonra fabrika kabul etmedi diye telefon açtı dolaba bakmaya gelen arkadaş. Fabrika neye göre kabul etmiyor anlamış değilim. O dolabı görmeden kabul etmedi diye bir şey olamaz. Üstelik buna değişim yazan vestelin personeli benim babamın oğlu değil.

Aldığım yere gittim aynı şekilde orası ile de görüştüm. Onlarda bizim yapacağımız bir şey yok servisle halletmeniz lazım deyip duruyorlar. Vestel müşteri hizmetlerini aradım durumu aynı şekilde onlara da anlattım . Müşteri hizmetleri de gelen teknisyen arkadaş öylesine yazmış olabilir, anlamamış olabilir veya siz yanlış anlamışsınız gibi bir sürü saçma şey anlatı.

Senin personelinin işini doğru yapamaması müşterinin sorunu değil. Bu kadar laubali , bu kadar sorumsuz iş yapılamaz. Ya doğru insanlarla çalışacaksınız yada müşteri taleplerini doğru karşılamak zorundasınız. Ben o dolabı götürüp mağazasının kapısının önüne bırakacağım; onlar ister alsın, ister çöpe atsın , ister servisle halletsinler. Çok prensipli ve özverili çalışmalarınızdan dolayı tebrik ediyorum.

Zuhal 87 Okunma

Cevaplar

  • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

    Merhaba, Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

  • Vestel Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön