11 Eylül 2013

Vestel Kusurlu Makine Satıyor!

Bir firmadan promosyon ürünü olarak, 11/12/2010 tarihinde Burdur merkez Vestel servisi tarafından teslim edildi. Kullanım ihtiyacım nedeniyle 02/09/2013 tarihinde servis tarafından kurulumu için müracaat ettim. Servis kurulumu yaparken makinenin motorunun arızalı olduğunu, arızanın firmaya bildireceğini ,sonuç bildireceklerini, söylediler.

10/09/2013 bugünkü tarih itibarı ile, ürünün 2 yıl önce alındığını, değişim yapılamayacağını makinenin motorunun değiştirileceğini bildirilmiş. Bulaşık makinesini 2 yıl sonra kurdurmam mı kusur oluyor, Vestel firmasının makinenin motorunu ürünü kontrol etmeden, tüketiciye göndermesi kusur olmuyor mu? Sorunumun giderilmesini, değişim yapılmasını istiyorum.

Yusuf 794 Okunma

Cevaplar

 • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

  Merhaba, Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. En kısa sürede sizinle temasa geçeceğiz. Yarattığınız katma değer için teşekkür ediyoruz. Size en iyi hizmeti vermek için BURADAYIZ! En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Yusuf'un Teşekkür Mesajı25 Ekim 2013

  Bu gün, yani 25 Ekim 2013 tarihinde, ürünüm değişim yapılmıştır. Vestel 'e ve çalışanlarına çok teşekkür ederim. Bizi destekleyen, Şikayetvar yöneticilerinede çok teşekkür ederim. Saygılarımla,

 • Yusuf19 Eylül 2013

  Şikayetim ile ilgili olarak firma aynı katagori de, BME-M201 W 2 proğlamlı bulaşık makinasının değişim için yetkili servise gelmiştir. Yarın kurulumu yapılacaktır. saygılar.

 • Yusuf'un Teşekkür Mesajı16 Eylül 2013

  Şikayetim ile ilginen ve çözüm sürecinde büyük çabası olduğuna inandığım, hatice hanıma çok teşekkür editorum. Vestel kendine yakışanı yaptı. İyi çalışmalar, bol kazançlar dilerim. Saygılarımla.

 • Yusuf11 Eylül 2013

  Dün yazmış olduğum sorunum ile ilgili olarak, bu gün Vestel Müşteri hizmetlerinden telefon aracalığı ile benim ile irtibat kuran Hatice hanım, sorunumun çözümünde göstermiş olduğu çabası emeğinden dolayı çok teşekkür ederim. Ürünün değişiminin yapılacağını, aynı model yok ise, bir üst model ile değişim yapılacağı bildirilmiştir. Ürün değişince sizler ile tekrar paylaşacağım. Vestel güvenimi boşa çıkarmadı. Kendi adıma gurur duydum. saygılar.

 • Vestel Temsilcisi11 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön