Vestel Kurutmalı Çamaşır Makinesi Sorunlu Firma İlgilenmiyor !

Bumin G. |

14.04.2013 tarihinde Vestel marka CKA-XXL9614 model Kurutmalı Çamaşır Makinesi satın aldım.15.04.2013 tarihinde servis makinenin kurulumunu gerçekleştirdi.İlk çamaşır yıkama+ kurutma deneyimim tam bir fiyasko oldu.Beyazlar için 60 derece yıkama,dolap kuruluğunda kurutmayı seçtim.

Doğru ağırlıkta çamaşır koydum.7 saat süren (evet tam yedi saat) yıkama,kurutma işlemi sonucunda bir makine dolusu "beyaz" çamaşır ciddi oranda çekti (küçüldü).Diğer kuruluk seviyelerinde çamaşırlarım ıslak çıkarken, dolap kuruluğuna aldığımda "çekiyordu".

Diğer denemelerimde de aynı sonucu alınca cihazı iade etmeye karar verdim. Bayi,servis,çağrı merkezi.Hiçbir sonuç alamadım.Mağdurum.Hiçbir yetkili ile görüşemiyorum.

Etiketler :

Çamaşıra Zarar Verme Kurutma Problemi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Mayıs
  15:01

  Sayın İlgili,

  Anlayışınız için teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,

  Vestel Ticaret A.Ş
  İstanbul Şubesi
  tuketicihizmetleri@vestel.com.tr
  444 4 123

 • Bumin G.
  30 Nisan
  08:47

  Vestel'deki ilgililere çok teşekkür ediyorum. Hızlı bir şekilde ürünü iade alıp, beni mağdur etmedikleri için. Vestel servisinden ve satış sonrası bölümünden çok memnun kaldım.

 • 27 Nisan
  11:36

  Sayın Şikayetvar Yetkilisi,
  Tüketicimizin sistemimiz üzerindeki bilgilerine istinaden başvusu konusu ile ilgili gerekli yönlendirme yapılmıştır.Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Vestel Ticaret A.Ş
  İstanbul Şubesi
  tuketicihizmetleri@vestel.com.tr
  444 4 123