Fuat E. Teşekkür Mesajı

Oncelikle Asburçe Hanim ve Esra Hanim\'a ayri ayri teşekkür ederim. Makinenin degistirilmesi bizim için onemliydi, yardımcı olmak için ellerinden geleni yaptılar.

Vestel Kurutmalı Çamaşır Makinesi Çamaşırlar Üzerinde Hav Bırakıyor.

Fuat E. |

Vestel'den Eylül ayı içerisinde Akıllı 9614 TT model kurutmalı çamaşır makinesi aldık. İlk anda fark edemediğimiz bir sorun ortaya çıktı ve makine kesinlikle tüy, hav ya da pamukçuk filtreleme işini yapmıyor, yani bir önceki çamaşırları kuruturken oluşan tüm hav, bir sonra yıkadığınız çamaşıra yapışıyor ve yıkadığınız tüm kıyafetlerin üstü sıvama hav kaplı olarak çıkıyor. Vestel servisi konu ile ilgili geldi, bu olmamalı dediler, resim çektiler, bir deterjan bıraktılar, sonra merkez servisten geldiler, bu makine bu şekilde hav bırakmamalı dediler ve gittiler. Sonunda merkez servisten telefonda mekanik bir arızası yok, bir şey yapamayız, bu şekilde kullanmak zorundasınız dediler.

Etiketler :

Çamaşıra Zarar Verme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fuat E.
  02 Aralık
  10:32

  Oncelikle Asburçe Hanim ve Esra Hanim\'a ayri ayri teşekkür ederim. Makinenin degistirilmesi bizim için onemliydi, yardımcı olmak için ellerinden geleni yaptılar.

 • 20 Kasım
  17:11

  Sayın Erkmen,
  VESTEL Müşteri Hizmetleri Şikayet Yönetim Ekibi olarak geri bildiriminizin, memnuniyetin de ötesinde teşekkürle sonuçlanması için BURADAYIZ. Değerlendirmelerimiz sonrasında sizinle en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ