Erdal A. Teşekkür Mesajı

İlgisinden ve yasadigim sorunun cozumunde ugraslarindan dolayı Vestel müşteri hizmetlerinden Asuman hanima tesekkurlerimi sunuyorum.

Vestel Kurutmalı Çamaşır Makinem Servis Kurulumu Sırasında İlk Günden Arızalı Çıktı

Erdal A. |

Vestel'den almış olduğum sıfır kurutmalı çamaşır makinesinin servis kurulumu sırasında arızalı olduğu ortaya çıktı. Makine götürüldü. Ben makinem sıfır olduğu için ürün değişimi talep ettim. Gelin görün ki koskoca Vestel siyah kurutmalı çamaşır makinesi bulamıyor. Kaç kere arandım bana size kırmızısını verelim diyorlar. Yerli üretim diye aldığımız Vestel'in şu yaptığına bakın. Ben kırmızı alsam başta alırdım sonuçta. En sonunda ellerinden bir şey gelmediğinin farkına vardılar ki koskoca Vestel A. Ş. bu size Vestel çek verelim siz bu Vestel çekle gidin başka bir şey alın dediler. Size diyecek bir şey bulamıyorum.

Etiketler :

Tekrar Eden Sorun Kurutma Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdal A.
  12 Temmuz
  00:03

  Yasadigim sorunun cozumunde ugraslarin dolayı Vestel müşteri hizmetlerinden Asuman hanima teşekkür ediyorum...

 • Erdal A.
  12 Temmuz
  00:00

  İlgisinden ve yasadigim sorunun cozumunde ugraslarindan dolayı Vestel müşteri hizmetlerinden Asuman hanima tesekkurlerimi sunuyorum.

 • Erdal A.
  02 Temmuz
  17:17

  Kaç kere iletişime geçildi çözüm bulunamadı. Siyah kurutmalı çamaşır makinesinin stoklarda olmadığı 2 gün içinde stoklara gireceği söylendi. Sonra bu 2 gün 2 hafta oldu yarın belki 2 ay olacak bunu kimse bilmiyor ve bunu yapan maalesef gurur duyduğumuz Vestel. Mağduriyetim hala çözülmedi. Bana gerçek olmayan şeyler söylendi. Stokları bu urun girmeyecek ya da çok daha sonra girecekse neden 2 gün diye yalan söyleniyor bana. Gereken her turlu yola basvuracagımdanda kimsenin şüphesi olmasın. Burası muz cumhuriyeti değil. Kafanıza göre tüketiciyle dalga geçemezssiniz.

 • 02 Temmuz
  12:28

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ