Kadir B. Teşekkür Mesajı

İlginiz için tüm çalışanlarınıza teşekkür ederim

Vestel Kurulumdan Ücret Talep Edildi.

Kadir B. |

N11.com sitesinden 22.09.2015 tarihinde Vestel 42fa8200 LED TV satın aldım, ürün 28.09.2015 tarihinde elime geçti aynı gün Vestel servisine kurulum için başvurdum, ürünün fatura bilgilerini istediler. Fatura bilgileri incelendikten sonra ürünü anlaşmamız olmayan bir siteden satın almışınız ve bundan dolayı 35 TL kurulum ücreti vermemiz karşılığında televizyonu kurabileceklerini söylediler. Sonrasında müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattıktan sonrada Vestel'in anlaşması olmayan mağaza ya da internet sitesinden alınan ürünler için kurulum ücreti talep edildiğini söylediler. Gururla yerli sloganı tamamen yalandan ibaret, insanları yerli üretim kullanmaya kandırarak teşvik ediyorlar

Etiketler :

Yetkili Servis Kurulum Montaj Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadir B.
  19 Kasım
  15:47

  İlginiz için tüm çalışanlarınıza teşekkür ederim

 • Kadir B.
  28 Ekim
  14:36

  Müşteri hizmetlerince arandım, beni ikna etmeye çalıştılar, mağduriyetim bir şekilde giderildi ama Vestel tarafından değil, ürünü satın aldığım n11 mağazası tarafından. Uyguladıkları prosedürün çok saçma olduğu ve sırf bu prosedür yüzünden bir sürü müşteri kaybedecekleri öngörüsündeyim. Bundan sonra ki alışverişlerde insanları mağdur etmemeleri konusunda tavsiyelerde bulundum.

 • Kadir B.
  21 Ekim
  23:37

  İrtibata geçen yok, bu kadar ilgisiz ve alakasız bir firma

 • 10 Ekim
  09:55

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ