Yılmaz S. Teşekkür Mesajı

Bu kadar kısa surede cevap verdıklerı ıcın vestele cok tesekkur ederim sorunumu hallettiler böyle ilgi alaka başka firmada olmaz sanırım teşekkürler vestel

Vestel Kurulum Ücreti İstiyorlar.

Yılmaz S. |

Gold Teknoloji Marketleri bilgisayardan LED TV aldım müşteri hizmetlerini arayıp kurulum için servis göndermelerini talep ettim, müşteri hizmetleri ürünü nereden aldığımı sordu Gold Bilgisayar'dan dedim müşteri hizmetleri Gold Bilgisayarla anlaşmaları olmadığını söyleyip kurulum için ücret vermem gerektiğini söyledi. Ürünün nereden aldığımın ne önemi var sonuçta ürün Vestel yerli malı olsun dedik fakat Vestel sattığı ürünün arkasında durmuyor, ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım, müşteri kaybeder.

Etiketler :

Yetkili Servis Kurulum Montaj Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yılmaz S.
  28 Kasım
  21:16

  Bu kadar kısa surede cevap verdıklerı ıcın vestele cok tesekkur ederim sorunumu hallettiler böyle ilgi alaka başka firmada olmaz sanırım teşekkürler vestel

 • 27 Kasım
  10:51

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü