Vestel Kokudan Fırınımı Çalıştıramıyorum!

Emrah B. |

7 ay önce Vestelden aldığım fırınım ilk çalıştırmamdan itibaren yoğun bir yanık kokusu yayıyor ve tabanında sanki daha önce bir şey dökülüp erimiş gibi bir görüntü var. 3 defa yetkili servis çağırdım her defasında fotoğraflar çekip gittiler ve geri dönüş yapmadılar ben aradığımda ise ilk önce temizleme spreyi almam gerektiğini söylediler.

40 tl karşılığında spreyi aldım ama oda çare etmedi. ikinci servis ise bir parça değişmesi gerektiğini söylediler ve para talep ettiler 3. gelişlerinde ise parça değişiminin mümkün olmadığını komple fırını değiştirmemiz gerektiğini söyleyip gittiler. Fırını toplamda ancak 10 kere kullandık, yaydığı koku 20 yıl sanayide kullanılmış eski fırınlarda bile yok.

Etiketler :

Koku Karışma Problemi Yetkili Servis Randevu

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrah B.
  08 Mayıs
  16:11

  Merkezden gelen servis inceleme sonunda sorunun musteri hatasi oldugunu fakat musteri memnuniyeti icin degisim yapilacagini soyledi.Yeni firin henuz elime gecmedi fakat yola ciktigi smsi geldi telefonuma,sorunum cozuldu gibi gorunuyor son dakika bi aksilik cikmazsa.

 • 06 Mayıs
  08:36

  Sayın İlgili,
  Tüketicimizin bilgilerine istinaden konusu ile ilgili gerekli yönlendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Vestel Ticaret A.Ş
  İstanbul Şubesi
  tuketicihizmetleri@vestel.com.tr
  444 4 123

 • Emrah B.
  03 Mayıs
  21:16

  Vestel genel merkezi tarafından arandığım doğrudur ancak henüz sadece bilgi sorup durdular,genel servise yönlendirdikleri bilgisini verdiler ancak fırınımı hala kullanamıyorum.Sorunum henüz çözülmedi

 • 30 Nisan
  15:46

  Sayın Şikayetvar Yetkilisi,
  Tüketicimizin sistemimiz üzerindeki bilgilerine istinaden başvusu konusu ile ilgili gerekli yönlendirme yapılmıştır.Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Vestel Ticaret A.Ş
  İstanbul Şubesi
  tuketicihizmetleri@vestel.com.tr
  444 4 123