08 Ağustos 2014

Vestel Klimaya Çare Bulamadı.

Haziran ayında aldığımız Vestel marka klima arızalı çıktı beş defa servis geldi. En son 04.08.2014 tarihinde klimamızı söküp götürdüler. Her aradığımızda farklı bir arızasının tespit edildiği bilgisi verdiler. Tamir edilecekmiş. Tamirini istemediğimizi değişimini istediğimizi söyledik.

Farklı arızalardan dolayı değişim yapmıyorlarmış aynı arıza olmalıymış. Servis elemanlarının arızayı tespit edememiş olmasının bizim hatamız olmadığını bildirdik. İki aydır yetkili bir kişi ile bile görüşemedik. Yaz bitti biz hala klimamız ile ilgili hiçbir sonuç alamadık. Herhangi bir müşteri destek hattı bile yok.

Selma 2.164 Okunma

Cevaplar

 • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

  Merhaba, Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. En kısa sürede sizinle temasa geçeceğiz. Yarattığınız katma değer için teşekkür ediyoruz. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx Size en iyi hizmeti vermek için BURADAYIZ! En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Selma27 Ağustos 2014

  Vestelin müşteri memnuniyet anlayışı çok farklı. Şikayetimi yazdıktan sonra defalarca aradılar; müşteri memnuniyetinden dolayı yeni klima gelecek dediler. 15 gün daha beklettiler, oyaladılar. Bu gün ise eski klima ve yeni dış ünite getirdiler. Burdan herkese tavsiyem sinir sistemlerinizin bozulmaması için Vestel'den uzak durun. Bir daha asla hiç bir ürününü almam çevremde hiç kimseye de aldırmam.

 • Selma'nın Teşekkür Mesajı18 Ağustos 2014

  Vestel müşteri hizmetleri servisin aksine çözüm üretmek için uğraştı. Müşteri Temsilcisi Hatice Hanım'a destekleri ve ilgisi için teşekkürler.

 • Selma08 Ağustos 2014

  Bu adrese mail attık. Müşteri hizmetlerinizi defalarca aradık. Çözüme ulaşamadığımız için böyle bir yola başvurduk. Tarafınızdan çözüme ulaşmış olsaydık böyle bir şikayette bulunmazdık. Biz sizden otomatik bir cevap değil çözüm bekliyoruz.

 • Vestel Temsilcisi08 Ağustos 2014

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön