19 Haziran 2013

Vestel Klimanın Sorunu Çözülmüyor!

Geçen sene 2 ağustos da ev hediyesi olarak alınan klimadan hiç mi, hiç memnun değilim.Hele ki Vestel'se. Kurulduğundan bu yana sürekli arıza halinde. Zaten baştan kuran ekip taşöran firma Vestel'in kendi servisi değil .Arıza olunca 2. 3. gelen servis bunu kim kurdu vs. dış ünitenin vidaları sıkılmamış, usta şeklinde montajı yok.

Aradan bir kaç ay sonra tekrar gazı bitiyor .Nasıl olursa yeni cihaz .Onuda geç kış ortasında ısınamıyoruz .Gelip gazını tekrardan dolduruyorlar arada olanları saymıyorum bile. Ve bugün; koku gelmeye başlıyor ,kendi kendine duruyor çalışıyor ,dış ünite çalışmıyor ve gelen servis gazı bitmiş kaçağı var .Bu nasıl montaj bu nasıl hizmet .Cihazı geri alın.

faruk 143 Okunma

Cevaplar

  • Vestel Müşteri Temsilcisi19 Haziran 2013

    Tüketicimizin sistemimiz üzerindeki bilgilerine istinaden başvuru konusu ile ilgili gerekli yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, size daha hızlı ve verimli hizmet sunabilmemiz için; Vestel Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi tuketicihizmetleri@vestel.com.tr mail adresine, www.vestel.com.tr internet sitemizde “Destek”bölümünde "Bize Yazın" alanından ya da 44 44 123 numaralı danışma merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön