Doğan S. Teşekkür Mesajı

Asuman Hanım,

ilginiz için teşekkür ederim.

Vestel Klima Yetkili Servisinin Klima Montajı Sırasında Salon Camına Verdiği Hasar!

Doğan S. |

Klimanın değişimi sırasında yetkili servis salondaki büyük camı sökmüş. Montaj tamamlandıktan sonra sökülen camı yerine oturtmak için camın kenarları darbe almış. Montajın tamamlandığı akşam cam çatladı. Kurban bayramından önce 2 kere, bayramdan sonra da 3 kere çağrı merkezi ile iletişime geçmeme rağmen hiçbir yetkili konuyla ilgili bir dönüş yapmadı. Kış geldi ciddi mağdur durumdayız. Yetkili servislerin müşterilere verdiği benzer durumlarda firma daha hızlı ve yapıcı önlemler almalı. Cevap bekliyoruz.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Doğan S.
  18 Kasım
  16:08

  Asuman Hanım,

  ilginiz için teşekkür ederim.

 • Doğan S.
  18 Kasım
  16:06

  Asuman Hanım merhaba,

  az önce benimle konuyla ilgili irtibata geçtiniz, teşekkür ederim.

  Yarın sorunun çözümüyle ilgili yetkili ekip evimizde olacaklar, umarım hızlı bir şekilde sonuca ulaşırız. İyi günler, iyi çalışmalar...

 • Doğan S.
  18 Kasım
  11:23

  Sayın Vestel yetkilisi, son mesajımın üzerinden 1 hafta geçmesine rağmen konuyla ilgili henüz bir dönüş yapmadınız. İnsan şaşırmadan edemiyor...

 • Doğan S.
  10 Kasım
  08:54

  Merhabalar,
  şikayetimin bu platformda yayımlanmasının ardından benimle telefonla irtibata geçtiniz, mağduriyetimizle en kısa zamanda ilgileneceğinizi belirttiniz fakat aradan 1 hafta geçmesine rağmen mevcut durum değişmedi. Çatlak cam olduğu yerde duruyor. Bizlere ne zaman somut ve proaktif bir dönüş yapacaksınız!

 • 03 Kasım
  10:03

  Sayın Solmaz,
  VESTEL Müşteri Hizmetleri Şikayet Yönetim Ekibi olarak geri bildiriminizin, memnuniyetin de ötesinde teşekkürle sonuçlanması için BURADAYIZ. Değerlendirmelerimiz sonrasında sizinle en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ