Vestel Klima Yanlış Satışı ve Takipsizliği!

Dilara G. |

04 Ağustos'ta Ataköy Galleria Vestel'den mağazasına, salonumun 25-30 m2 olduğunu söylediğimde 12 btuluk bir klimanın yeterli olacağını söylediler ve satın aldım. 10'unda montaja geleceklerini ancak 08'i içinde montajın yapılma ihtimali olduğunu bildirdiler tabi ki ayın 8'inde aramadılar gelemiyoruz diye. 10'unda da montaja yetişemediler sadece klimayı kolisiyle bıraktılar. 11'inde saat 18:00'de gelen montaj ekibi 12 btu'luk klimanın 25 m2lik salona küçük olacağını, soğutmaması durumunda garantinin bunu kapsamayacağını söyledi ve min. 15'lik almamı önerdi. Bunu mağazaya bildirdiğimde stok yok dendi. Sonunda dün 15'lik başka bir model bulundu. Ama hala klima ne geldi ne de montajı yapıldı. Bugün ayın 13'ü!

Etiketler :

Kurulum-Montaj

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dilara G.
  18 Ağustos
  23:31

  Evet aradılar bunun için teşekkürler. Ancak üstüne yaklaşık 30 kere daha ben durumun sonucunu takip için aradım. Ve her seferinden çağrı merkezinden telefonu açan başka biri olduğu için 30 kere daha tekrar anlatmak durumunda kaldım. Bugün ayın 18 i ve maalesef hala elimdeki 12 lik klima 15 i ile bir türlü değiştirilip, montajı yapılamadı. Yani çözülmedi.

 • 13 Ağustos
  15:49

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ