16 Eylül 2013

Vestel Kapı Kolunu Garantiden Değiştirmiyor!

Vestel LOTUS 540 DE A+ marka garanti kapsamındaki buzdolabımın kapı kolu kırıldı. Çok ince ve kırılgan yapıya sahipti. Teknik yetkili servislere gittiğimde kullanıcı hatası deyip geri çeviriyorlar. İyi bir Vestel müşterisi olarak buzdolabı kapı kolunun garanti kapsamında değiştirilmesini ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Muhammet S. 445 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet'in Teşekkür Mesajı19 Eylül 2013

    Vestel firmasını Türk firması olduğu için tercih etmiştim.yanılmamışım.başta şikayetimle 023***** telefonla bana ulaşarak yardımcı olan Hatice Hanıma, Diyarbakırda 053**** nolu telefonla bana yardımcı olan hanımefendiye, Diyarbakır maden elektrik Vestel yetkili servisi personeli Hakan Beye teşekkür ederim. Vestel firması ve çalışanlarına hizmet ve müşteri memnuniyetleri için yaptıkları bütün çalışmalardan da ayrıca teşekkür ederim.

  • Vestel Müşteri Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön