Vestel Kapak Ücreti ve Kapak Değişimi!

Osman Y. |

Benim kapak sorunu için servis çağırdım. Bana hemen kapak değişimi için karar verdiler 2 dakikada. Ben servise sularımızın bu semtte çok gidip gelme yaptığını yıkama da birden gittikten sonra kapak açılmadığını söyledim. Benden zaten buraya gelmenin bedeli 40 TL hiçbir şey yapmasakta alırız dendi. bende zaten bu kadar ücretin çok olduğunu dedim ve ahlaki bulmadım ve bana 140 TL kapak masrafı çıkarttılar ve benden kapora alındı hemen. bende şimdi biraz araştırdım ve hem servis hem de kapak ücretlerinin pek de etik olmadığını ve ben bu ücretlerin olmayan değişim hikayesini Avrupa insan mahkemesine Avrupa tüketici mahkemesine kadar taşıyacağım.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme Kapak-Menteşe-Mandal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman Y.
  17 Aralık
  14:47

  merhabalar vestel olarak sizlere bu gibi bir servis bu gibi bir hizmet hiç yakışmadı gerçekten benim evimde 3 adet vestel ürünü varken ben vestel den böyle olduğu için soğudum ve artık almayacağım gerçekten

 • 16 Aralık
  13:06

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü