31 Temmuz 2015

Vestel İstikbal'den Hak Ettiğimiz TV ve Akıllı Telefon Hala Gelmedi.

İstikbal kampanyasından hak ettiğimiz TV ve akıllı telefon günlerdir tarafımıza ulaşmadı. Vestel müşteri hizmetleri ile yaptığımız görüşmede en kısa zamanda bize ulaşılacağı söylendi. İlgili birim bize ulaşıp 7 iş günü içinde tarafımıza ürünlerin teslim edileceği bilgisi verildi fakat hala teslim edilmedi.

İsa Y. 751 Okunma

Cevaplar

 • İsa Y.08 Ağustos 2015

  Teşekkürler.

 • İsa'nın Teşekkür Mesajı05 Ağustos 2015

  Vestel çözüm merkezinde görevli asuman timura göstermiş olduğu ilgi ve alakadan ötürü teşekkür ederiz. An itibariyle ürünlerimiz tarafımıza teslim edilmiştir. Teşekkürler.

 • İsa Y.05 Ağustos 2015

  Vestel çözüm merkezinde görevli asuman timura göstermiş olduğu ilgi ve alakadan ötürü teşekkür ederiz. An itibariyle ürünlerimiz tarafımıza teslim edilmiştir. Eşekkürler.

 • Vestel Müşteri Temsilcisi31 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön