07 Ocak 2015

Vestel Isıtıcıyı Teslim Etmedi.

Vestel'den bir adet 2000 glass su ısıtıcı aldım. Bu ürün bozuldu bayii aracılığıyla garantiye yolladım ve değişti. Gelen üründe arızalandı 12.11.2014 tarihinde tekrar UPS kargo aracılığıyla ürünümü garantiye yolladım ve ürünün yenisini istemediğimi paramın iade edilmesini istedim. Fakat ürün para iadesi değil ürünün yenisinin kargoya verildiği söylendi. Yaklaşık 10-15 gündür ise ürünüm hala gelmedi. Bu ürün 5 aydır bende ve 2 ayı garantilerde geçti. Ve bugün tarih 07.01.2014 ürünüm hala bana teslim edilmedi ve nerede olduğunu da bulamıyorlar. 50 kayıt açtırdım bana ürünümü bulun diye ve bir kere bile aramadılar, ilgilenmediler. Ürün 20 iş günü garanti süresini geçti ürünümün nerede, nerede?

Murat S. 1.405 Okunma

Cevaplar

  • Murat S.22 Mart 2015

    Ürünüm yaklaşık 40 gün sonra yenisi geldi para iadesi isteğim kabul edilmedi. tabi ki yaşadığımız mağduriyet herzamanki gibi yanımıza kar kaldı. Ufak birde hediye göndermişler sağ olsunlar ama bunlar benim 50-60 kez aramamı 50-60 kez mail yoluyla ve online görüşmeyle sorunu çözmeye çalışma çabalarım yanında az kaldı. Ben 40 gün boyunca stres oldum sinir oldum bunların geri dönüşü yok. Artık Vestel bana göre kapısından içeriye girmeyeceğim bir firma. Yorumum kendi şahsi görüşlerimdir.

  • Vestel Müşteri Temsilcisi07 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön