Vestel Işık Butonu!

Yüksel C. |

Yaklaşık 5 yıl önce almış olduğum Vestel buzdolabı, arızalanınca Vestel yetkili servisi aradım gelip baktılar ve ışık butonunun karşısına gelen dolap gövdesini (sacını) deldiğini tespit ettiler, delik olan kısıma sakıza benzer bir macunla sıvadılar. Fan kısmında da ses geldiğini söyledim onunda dolap çalışmadığından toz biriktiğini söyleyip , temizlediler ;karşılığında 40 TL ücret aldılar.

Bir kaç gün sonra sesin kesilmediğini gördüm ve servisi tekrar aradım ve ses daha çok fazlalaşınca dolabın fişini de çektim, kısa süre sonra gelen servis açıp baktı ve rölenin yandığını 60 TL karşılığında değiştireceklerini , ama dolabın çalışmasına garanti edemeyeceğini söyledi.

Etiketler :

Gürültü Garanti Kapsam Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yüksel C.
  09 Aralık
  14:57

  4 ay olmasına rağmen olumlu bir dönüş olmadı

 • Yüksel C.
  11 Ekim
  14:20

  vestel yetkilileri, bu yazımdan sonra hemen beni arayıp sorunumu çözeceklerini söylediler, 1,5 ay olmasına rağmen dönüp sorunla ilgili bir adım atılmadı. müşteri hizmetlerini bir kaç kez aramama rağmen, size döneceklerdir diyorlar, ama arayan soran yok...

 • 31 Temmuz
  13:27

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle tuketicihizmetleri@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü