04 Eylül 2015

Vestel İki Aydır Fırınımı Teslim Etmedi.

Vestel'den fırını 09.07.2015 tarihinde peşin ödemeyle aldığım halde teslimatını yapmadı. Firmanın müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen bir çözüm bulunmadı ve geri dönüş yapılmadı. Soma Vestel bayide aynı şekilde beni 2 aydır oyalıyor ve kandırıyorlar. Daha önce hiçbir beyaz eşya firmasında böyle bir durum yaşamadım. İlk defa Vestel bir ürün aldım ve çok pişman edildim. 2 aydır piknik tüpüyle yemek yapıyoruz. Mağdur edildim. Elimdeki faturayla birlikte tüketici mahkemesine başvuracağım. Vestel'e güvenim kalmadı.

Mehmet 350 Okunma

Cevaplar

 • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

  Merhaba, VESTEL Müşteri Hizmetleri Şikayet Yönetim Ekibi olarak geri bildiriminizin, memnuniyetin de ötesinde teşekkürle sonuçlanması için BURADAYIZ. Değerlendirmelerimiz sonrasında sizinle en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Mehmet'in Teşekkür Mesajı09 Eylül 2015

  Vestel çözüm merkezinde ki Duygu hanım'ın. İlgisi ve çabası için teşekkür ederim. En azından problemin üstüne giden ve çözmeye çalışan tek kişiydi.

 • Mehmet09 Eylül 2015

  Bu gün fırın geldi. Bu seferde yanlış ürün gönderdiler. Sadece tüplü istemiştik, elektrikli geldi. Üç kuruş fazla verip keşke daha güvenilir bir marka alsaydım. Bir daha vestelden hiçbir ürün almam tavsiyede etmem.

 • Vestel Temsilcisi04 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön