Vestel Hizmet Kalitesi Sıfır!

Erdem Y. |

Vestel'den geçtiğimiz ağustos ayında bir klima almıştım. Sadece soğutma amaçlı kullandım ve şimdi tekrar kullanmaya başladım fakat ilk soğuttuğu gibi odayı soğutmuyor ve sadece üflediği yeri soğutuyordu. Vestel müşteri hizmetlerini cuma günü aradım bana servisin salı günü geleceğini söylediler yoğunluktan dolayı. Tabi ki salı günü gelen giden olmadı (arayan soran da) çarşamba günü öğleden sonra tekrar müşteri hizmetlerini aradım bu sefer servisin çarşamba günü gelecek salı değil dediler gün içerisinde geleceklerini söylediler. Ben Vestel servisi beklemek zorunda mıyım günlerce! Şikayet dilekçesi oluşturdum ve yetkili birinin bana dönmesini rica ettim fakat üzerinden 1 gün geçti ve hala bana geri dönüş yapan yok ve işin ilginci servis bile daha gelmedi.

Etiketler :

Soğutma Problemi Yetkili Servis Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdem Y.
  30 Haziran
  13:19

  Lütfen şablon cümleler kullanmayın.
  Bugün yine yetkililerin beni arayacağı söylendi 1 saattir bekliyorum bakalım daha ne kadar bekleyeceğim!

 • 30 Haziran
  13:12

  Sayın Yamak,
  VESTEL Müşteri Hizmetleri Şikayet Yönetim Ekibi olarak geri bildiriminizin, memnuniyetin de ötesinde teşekkürle sonuçlanması için BURADAYIZ. Değerlendirmelerimiz sonrasında sizinle en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ