18 Ağustos 2014

Vestel Herzaman Sorun Çıkaran Klimanın Servis Sorunu!

Evimde kullandığım, iç üniteden devamlı musluk gibi su akıtan sorunlu klima için 2-3 gün önce çağrı merkezini arayıp servis talep ettim, ancak halen daha geri dönüş yapılmadı. Ayrıca hasmer demirci servisi istemediğimi de özellikle belirtmiştim unutulmamasını istiyor ve bir an önce servisle ilgili bilgi bekliyorum.

Memet 2.507 Okunma

Cevaplar

 • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

  Merhaba, Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Memet24 Ağustos 2014

  Vestel firması haksız olduğu halde konuyla ilgili dediğimiz dedik politikasını uyguluyor. Sözde koskoca firma Vestel, kendi özel servisinin yaptığı hatayı merkezden gelen elemanın görüp hatalılar dediği halde bedelini müşterisine ödetmeye çalışıyor. Ayıptır ayıp. Sözde konuyla ilgilenip beni arayacaklardı.

 • Memet21 Ağustos 2014

  Az önce merkez servisten gelen "gerçek uzman" yaptığı incelemede klimalarda sorun olduğunu gördü! Ancak daha öncede aynı şikayetler üzerine gelen hasmer Demirci servis bu sorunları bir türlü göremedi! Hasmer Demirci servisin garanti süresi içerinde göremediği arızalar yüzünden şimdi klimaya 200-300 liralık masraf çıkıyor. Bunun sorumlusu iş bilmez hasmer Demirci servistir. Bu masrafın sorumlusu hasmer Demirci servis olduğu için Vestel'in gerekeni yapıp masrafını hasmer Demirci servisten karşılaması gerekmektedir. Adamlar diğer 2. Klimadan gelen rüzgar uğultusunun sebebini bile bilemeyip "duvara yakın ondan oluyor" demişlerdi! Az önce gelen "gerçek uzman" ise sadece eliyle bir parçayı kenara kaydırdı. Yani sorun duvara yakın olması falan değilmiş. Hasmer Demirci servis resmen şaka gibi gerisini siz hesap edin lütfen. Tarafınızdan konuyla ilgili çözüm odaklı geri dönüş bekliyorum.

 • Vestel Temsilcisi18 Ağustos 2014

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön