Vestel Her Bozuk Ürün İçin Ayrı Ücret İstiyor!

Hakan E. |

Vestel aldığım için bin pişman oldum. 7 sene önce tüm beyaz eşyalarımı yerli markaya destek diye aldım ama, maalesef hiçbir zaman memnun kalmadım. Bulaşık makinem bozuldu bu 3. kere arıza verdi .İlki beynindeki elektronik kart, ikincisi motoru , üçüncü ise yine elektronik kart arızası bu kadar mı olur.

Servis istedim evdeki arızalanan 3 beyaz eşyam için ocak buzdolabı ve bulaşık makinesi servis ücreti 30 TL imiş . Ama 3 adet arızalı eşya olduğu için hepsi için ayrı ayrı ücretlendirme yapacaklarını söylediler , bende itiraz ettim. Ayrıca buzdolabı aynı yerden ikinci kere arıza verdi . Yeter artık bir daha Vestel almayacağım , buna emin olabilirsiniz .

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan E.
  12 Ağustos
  16:19

  hiçbir şekilde teknik servisinizden ne bir geri dönüş nede bir ilgi ve alaka söz konusu buzdolabında ışıkla ilgili bir parça değiştirdiler sonra kapı otomatınında değişmesi gerektiğini söyledikten sonra bundan haberimiz yok parçayı alalım gün içerisinde geleceğiz dediler tabi bu olay 3 hafta önce gerçekleşti halen gelecekler. ama bu saatten sonra lütfen gelmesinler çünkü buzdolabını sizin bu hizmetinizden dolayı başka marka alarak değiştirdim.

 • 27 Temmuz
  15:13

  Değerli Müşterimiz,
  Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Bilgilerinize sunarız
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

 • 27 Temmuz
  15:11

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle tuketicihizmetleri@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü