Yusuf S. Teşekkür Mesajı

Murat Bey'e teşekkürler...

Vestel Hatalı Ürün ve Firmanın İlgisizliği!

Yusuf S. |

4.06.2015 tarihinde Bimeks Konya mağazasından aldığım buzdolabıyla ilgili aldığım günden itibaren üst bölümün, maksimum soğutma ayarında çalışmasına rağmen yeterince soğutmaması dolayısıyla yiyeceklerin bozulması şikayetim başladı.

Şikayetimle ilgili Vestel teknik servisini aradım. Ancak teknik servisin ayıplı, yetersiz ve kanuni süresi içinde hizmet vermemesi sebebiyle onlarla da sıkıntı yaşadım. En sonunda servis kendi hatasını örtbas etmek ve sorumluluktan kaçmak için rapor düzenledi. Duruma dair her şey belgelidir.

Durumu defalarca Vestel çağrı hattına bildirdim. Aynı belgeleri Vestel şirketine de göndermeme ve aradan 4 ay geçmesine rağmen bana dönüş yapılmadı. Vestel gibi bir firmaya yakışmayacak bir servis ağı ve ilgisizlikle karşılaşmak şirkete karşı beni tamamen soğuttu. Artık mahkemeye gideceğim. Firmayla ilgili diğer insanların da bilgilenmesini sağlamak için yazıyorum.

Etiketler :

Soğutma Problemi Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yusuf S.
  28 Mart
  19:43

  Şikayetvar.com'a özel teşekkürlerimle. Firmanın, problemin çözülmesiyle -mış gibi yapmadan gerçekten ilgilenmesi sizin sayenizde oldu.

 • Yusuf S.
  28 Mart
  19:31

  Murat Bey'e teşekkürler...

 • 25 Mart
  12:52

  Sayın Sülükçü,
  Değerli katkılarınız için teşekkür ederiz.
  Şikayetinizi, memnuniyetin de ötesinde teşekküre dönüştürmek için BURADAYIZ. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ