23 Aralık 2014

Vestel Giderilemeyen Plastik ve Metal Kokusu.

Vestel vsp 120 su pınarını 5 sene önce aldım. Önceleri hafif olan bir plastik ya da metal kokusu
vardı. Ürün yeni olduğu için önemsemedim. Koku giderek arttı. Çevremdeki diğer su sebillerinde böyle ağır koku yok. Vestel servis 2 ayda hem ozonla hem de kimyasal temizleyicilerle 2 defa temizledi. Sonuç aynı. Bu ürün Çin’de üretilmiş. Plastiklerden gıdaya geçebilecek maddelerin kansere yol açabilecek maddeler olduğu konunun uzmanlarınca da zaman zaman ifade edilmektedir. Amacım para iadesi falan değil. Halkın sağlığı için bu şikayeti yapma gereği duydum. Bu ürünün piyasadan toplatılması gerekir diye düşünüyor ve öneriyorum.

Yücel 4.096 Okunma

Cevaplar

  • Yücel 30 Aralık 2014

    Vestel maalesef sorunu çözememiştir. Vestel Çözüm Merkezi, 2 ayda 2 defa temizleme yaptığı cihazın verdiği suyu resmi bir kuruluş laboratuvarında analiz ettirerek sonuca ulaşmalıydı. Vestel Çözüm Merkezi , bu sorunu çözemiyorsa ya görevini iyi yapamamıştır ya da ürün hatalı üretimdir. Piyasadan ürünün toplatılmasını firmaya önermeliydi. Bunu da yapamıyorsa istifa etmeliydi.

  • Vestel Temsilcisi23 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön