Muhammet Fatih A. Teşekkür Mesajı

Murat beye çözüm sürecindeki özverili tutumundan dolayı teşekkür ediyorum.

Vestel Garantisi Devam Etmekte Olan Ürünümün Arızası Giderilmiyor.

Muhammet Fatih A. |

Garantisi devam etmekte olan klimamın herhangi bir müdahale olmamasına rağmen yatay alt kanadının hareket etmemesi sorunu ile karşılaştım. Derhal müşteri hizmetlerini arayarak arıza kaydı oluşturdum. Birkaç gün sonra servis geldi parçayı kontrol etti ve içinde bir kırık olması sebebiyle hareket etmediğini söyleyip, bu işlemin garanti kapsamı dışında olduğunu söyledi. Bende tekrar müşteri hizmetlerini arayarak şikayet oluşturdum. Müşteri olarak bu konudaki mağduriyetimi bildirdim. Ne yazık ki üzerinden günler geçmesine rağmen Vestel denen kurum herhangi bir dönüş yapmadı. Buna rağmen tekrar müşteri hizmetlerini aradım ve ivedilikle halledilmesini söyledim. Hala herhangi bir dönüş yok. Bu marka bu tavrı ile bizleri kaybetmiştir. Bu konuda sizin yapılması gerekenler hususunda gereken hassasiyeti göstereceğinizden eminim.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammet Fatih A.
  10 Şubat
  10:57

  Murat beye çözüm sürecindeki özverili tutumundan dolayı teşekkür ediyorum.

 • 10 Şubat
  09:26

  Sayın AKYÜREK,
  VESTEL Müşteri Hizmetleri Şikayet Yönetim Ekibi olarak geri bildiriminizin, memnuniyetin de ötesinde teşekkürle sonuçlanması için BURADAYIZ. Değerlendirmelerimiz sonrasında sizinle en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ