05 Haziran 2015

Vestel Garantili Üründen Fazlasıyla Tamir Parası Alma!

Sizin bayinizden bir tablet aldık, 1 hafta geçmeden tablet şarj almamaya başladı. Garantiye verdik garantide bizden bir tablet parası kadar arıza parası istiyor. İşiniz güzel vallahi! Sahte ürün sat sonrada fazlasıyla müşteriden arıza parası al!

Eyüp 1.165 Okunma

Cevaplar

  • Eyüp 27 Haziran 2015

    Asuman hanım ve ekibiyle vestele daha çok şey katacağını düşünüyorum ve başarılarının devamını diliyorum. Teşekkürler asuman hanım.

  • Eyüp'in Teşekkür Mesajı27 Haziran 2015

    Vestel şikayetçi olduğum halde beni arayıp ikna ederek Vestel tekrar çeviren ve benimle sürekli irtibata geçerek sorunumu çözen asuman hanıma çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum. İyiki varsınız asuman hanım.

  • Vestel Temsilcisi05 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön