Murat O. Teşekkür Mesajı

Murat Bey e teşekkürler.

Vestel Garantili Buzdolabı Tamir Edemediler.

Murat O. |

Garanti kapsamındaki üç yıllık buzdolabımız sürekli buzlanma sorunu çıkartıyordu. Yaklaşık 4 ay önce digital ekranı sürekli alarm vermeye başladı. Servis geldi evdeki voltaj düşüklüğünden olduğunu söyleyip bize regülatör aldırdılar fakat sorun devam etti ve dolap soğutmamaya da başladı. 4 kez servis geldi ana kart, sigorta, soğutma paneli değişimler yapılmasına rağmen buzdolabı hala çalışmıyor. Servis sorunun çözülemediğini söyleyince bizde garanti kapsamında buzdolabının değişimini talep ettik. Tabi ki bu 4 aylık süreçte yeni doğan bebeğimiz için depoladığımız anne sütleri bozuldu, diğer gıdaları saymıyorum bile. Gelen ana servisin değişime karar vermesiyle dolap modeli seçmemizi istediler. Mağduriyetimizi gidermeleri gerekirken 2200 TL'ye aldığım dolap için sitede 2400 TL olmasına rağmen 1500 TL fark istediler. Bize resmen yeniden buzdolabı satmaya kalkıyorlar.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat O.
  14 Mart
  10:30

  Murat Bey e teşekkürler.

 • 14 Mart
  09:20

  Sayın Or,
  Değerli katkılarınız için teşekkür ederiz.
  Şikayetinizi, memnuniyetin de ötesinde teşekküre dönüştürmek için BURADAYIZ. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ