Vestel Garanti Süresi Hakkında Bilgi Verilmedi!

Nevres Nuri K. |

Ben 2010 yılının 6. ayında Vestel marka 6 büyük beyaz eşya aldım . Bu ürünleri Osmaniye'nin Düziçi ilçe servisi geldi kurulumunu yaptı . Bana ne satan yetkili Vestel satıcısı yüksel ticaret Osmaniye Kadirli ilçesinde nede kurulumu yapan yetkili servis Osmaniye Düziçi servisi ekstra para verip garantinin 7 yıla çıkarılacağını söylemediler .

Düziçi servis kapandı. Şu an Osmaniye servisi bakıyor . Ben bu konu ile ilgili Vestel müşteri hizmetlerine mail attım geri dönüş yapılmadı . Bugün saat 09:05 'de Müşteri hizmetlerin aradım durumu aynen bu şekilde izah ettim . Bana kampanyanın 2011 yılında bittiğini yardımcı olamayacaklarını söylediler. Israr edip bana bilgi verilmedi dediğim halde yardımcı olmadılar. Demek ki satana kadarmış...

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Garanti Süre Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nevres Nuri K.
  08 Aralık
  10:28

  şikayetim hiçbir şekilde çözülmedi bana yapabilecekleri birşey olmadıklarını söylediler düşünebiliyormusunuz ne yetkili satış servisi nede kurulum yapan yetkili servis bana bu konuda bilgi vermiyor ben bu olayı tesadüfen öğreniyorum ve bana yapacakları birşey olmasıklarını söylüyorlar ilgileri sadece satış yapana kadarmış vestelin.....

 • 15 Temmuz
  16:43

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden bir Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle tuketicihizmetleri@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü