Dafne Ö. Teşekkür Mesajı

Vestel Sikayetvar.com yetkilisi Emre Bey her konuda çok ilgilendi, sayesinde sorunum hemen çözüme ulaştı. Teşekkür ediyorum.

Vestel Fırınım Isıtmıyor...

Dafne Ö. |

Vestel amwx-20 g ankastre mikrodalga fırın aldık. Ürün geldikten sonra Vestel'le internet sitesi üzerinden iletişime geçtim, ankastre ürünlerde kurulum yapıyoruz dediler, servise yönlendirdiler. Servis sonra aradı bizi, kurulum yapmıyoruz dediler, o yüzden kurulumu kendimiz yaptık. Ürün görüntüde çalışıyordu ama kesinlikle hiçbir şeyi ısıtmıyordu. Tekrar Vestel ile iletişime geçtik, servis yönlendirdiler. Gelen Baytek servis elemanı inatla ürünün bu şekilde olduğunu, içine koyduğumuz suyu buz gibi çıkarmasına rağmen ısıttığını iddia etti. Eğer bu şekildeyse ürünü iade etmek istiyoruz deyince ürünü zorla servise aldı götürdü. Ürün değişimi istedik çünkü ürünü hiç kullanmadık, sigortası patlamış küçük bir şey zaten diyerek ürün değişimi yapmak istemiyorlar. Madem bu kadar küçük bir sorun 3 hafta önce servis aldı ürünü bizden hala geri neden getirmedi?

Etiketler :

Pişirme Problemi Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dafne Ö.
  15 Ağustos
  13:31

  Vestel Sikayetvar.com yetkilisi Emre Bey her konuda çok ilgilendi, sayesinde sorunum hemen çözüme ulaştı. Teşekkür ediyorum.

 • 10 Ağustos
  10:05

  Sayın Özeren,
  Değerli katkılarınız için teşekkür ederiz.
  Şikayetinizi, memnuniyetin de ötesinde teşekküre dönüştürmek için BURADAYIZ. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ