Sezer K. Teşekkür Mesajı

şikayetim üzrrine hemen dönüş yapıldı ve büyük bir ilgi ile ürün değişimi yapıldı. vesteli ve müşteri hizmeti bayan arkadaşa teşekkür ederim.

Vestel Farklı Ürünle Değişim Yaptı!

Sezer K. |

Yaklaşık olarak üç hafta önce Vestel Smart Televizyonum arızası nedeni ile teknik servis tarafından servise götürüldü ve akabinde panel arızası nedeni ile ürün değişimi yapılacağı bildirildi. Akabinde 29 Ekim tarihinde saat 10:00 civarında TV değişimi yapıldı, buraya kadar herşey normal ama gelin görün ki telefonda verilen bilgi ürün değişimi yapılırken ya aynı model yada daha üst seviyede bir TV ile değişim yapılacağı söylenmesine rağmen, ince kasalı Smart Led televizyonum yerine, kalın panelli plazma görünüm Led TV getirildi, ( Ayrıca kendi cihazımda USB internet aparatı olmasına rağmen bunda bulunmamaktadır). Müşteri hizmetlerine gerekli başvuru yapıldı ama henüz dönüş yok.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sezer K.
  13 Kasım
  22:02

  şikayetim üzrrine hemen dönüş yapıldı ve büyük bir ilgi ile ürün değişimi yapıldı. vesteli ve müşteri hizmeti bayan arkadaşa teşekkür ederim.

 • 30 Ekim
  12:54

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü