29 Eylül 2015

Vestel Eksik Ürün!

709x7u7254y1a sipariş Numarası ile Vestel.com.tr 'den 7 adet LED lamba satın aldım. Kargo ile tarafıma 1 adet ürün teslim edildi. Kargo irsaliyesinde 1 adet yazmasına rağmen faturayı incelediğimde de ürün adedinin 7 olduğunu gördüm.

Zaten gönderilen kargo poşetinin içine fazla ürün sığması da imkansız. Kalan ürünlerin gönderilip gönderilmeyeceği hususunda tarafıma bilgi verilmesini 21.09.2015 ve 23. 09.2015 tarihlerinde istedim. Kaile alıp dönüş yapan bile olmadı.

Ali 125 Okunma

Cevaplar

 • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

  Merhaba, Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. En kısa sürede sizinle temasa geçeceğiz. Yarattığınız katma değer için teşekkür ediyoruz. Size en iyi hizmeti vermek için BURADAYIZ! En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Ali12 Ekim 2015

  En geç 10 gün içerisinde ürün elinize geçecek denmesine rağmen halen gelen giden yok bilgilerinize...

 • Ali'nin Teşekkür Mesajı30 Eylül 2015

  Vestel den Vahit bey arayarak konuyla ilgilendiğini eksik ürünlerin gönderileceğini beyan etti. İlgisinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum.

 • Vestel Temsilcisi29 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön