Ali İ. Teşekkür Mesajı

Vestel den Vahit bey arayarak konuyla ilgilendiğini eksik ürünlerin gönderileceğini beyan etti. İlgisinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum.

Vestel Eksik Ürün!

Ali İ. |

709x7u7254y1a sipariş Numarası ile Vestel.com.tr 'den 7 adet LED lamba satın aldım. Kargo ile tarafıma 1 adet ürün teslim edildi. Kargo irsaliyesinde 1 adet yazmasına rağmen faturayı incelediğimde de ürün adedinin 7 olduğunu gördüm.

Zaten gönderilen kargo poşetinin içine fazla ürün sığması da imkansız. Kalan ürünlerin gönderilip gönderilmeyeceği hususunda tarafıma bilgi verilmesini 21.09.2015 ve 23. 09.2015 tarihlerinde istedim. Kaile alıp dönüş yapan bile olmadı.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali İ.
  12 Ekim
  12:30

  En geç 10 gün içerisinde ürün elinize geçecek denmesine rağmen halen gelen giden yok bilgilerinize...

 • Ali İ.
  30 Eylül
  21:10

  Vestel den Vahit bey arayarak konuyla ilgilendiğini eksik ürünlerin gönderileceğini beyan etti. İlgisinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum.

 • 29 Eylül
  15:41

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ