02 Kasım 2013

Vestel Ekrandaki Sr Arızasını Gideremiyor!

2011 aralık ayında aldığım Vestel buzdolabımın ekranında sürekli Sr hatası veriyor. 6 aydan beri müşteri hizmetleri numarasını 6 kere aramışımdır. Servis yakında olduğumdan 20 kerede onlara gitmişimdir . Servis aynı hata için 20 kerede eve gelmiştir. Kurban bayramından sonra müdahale edildiğinde buzdolabımın içindekileri boşaltıp 2 gün boş bıraktım, içindekileri başka bir buzdolabına taşımak zorunda kaldım yine olmadı.

3 gün önce geldiler tamam akşam düzelir dediler yine yok. Bugün geldiler altından bir fiş çıkmış dediler bundan sonra sorun olmaz, 4 saat geçti hata yine devam ediyor. Evimin bir anahtarını Vestel servisine bırakmayı düşünüyorum. Vestel dendiğinde hep Sr olarak hatırlayacağım.

Kürşat 5.836 Okunma

Cevaplar

  • Kürşat'ın Teşekkür Mesajı19 Kasım 2013

    buzdolabım bugün değiştirildi yerine yeni buzdolabı gönderildi.yardımlarından dolayı vestel müşteri hizmetlerine ve şikayet var .com sitesi kurucu ve çalışanlarına teşekkür ederim...!

  • Kürşat 07 Kasım 2013

    müşteri hizmetlerinden aradılar herşey çok güzel,gelip sensörü değiştirdiler sorun yine devam ediyor,bugün geri aradım bana tekrar sevis yönlendireceklerini söylediler.evi ortakmı kullanıyoruz dedim.aynı parçayı 3 kereden fazla değiştiler,bu şekildemi olması gerekiyor dedim,garanti kapsamı boyunca sürekli evde vestel servisleriyle ortak yaşamak zorundayız.vestel alırken br kere daha düşünmenizi tavsiye ederim.evi ortak kullanıma açmak zorundasınız..! ve hala sorunum giderilmiş değil

  • Vestel Temsilcisi02 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön