24 Ekim 2014

Vestel Ekran Kırığına Fahiş Fiyat Çıkardı.

3 yıl önce Vestel 70 ekran kontaktan patladı evimde hasara yol açtı. 6000 TL hasar parası verip davacı olmamamı istediler, olmadım. 2 ay ev tadilatı ve temizliği ile uğraştım. Gittim 3d TV aldım 7 yıl garantili.

3 yıl oldu geçen gün misafirin küçük oğlu oyuncak atıp ekran panelinin altındaki cam kırılmış. 2000 TL ye ilk çıktığı gün almıştım. Servise sordum 1260 tl ekran değişimi dediler. Vestel firması aynı ebattaki 106 ekran3D +smart +uydu alıcılı TV yi a 101 markette 1099 TL sattırıyor.

Bunun adalet neresinde?Madem ki garanti boş. Eski TV mi alın 300 400 her neyse verimde televizyonumu bari değiştirin kardeşim. Kendi adıma 7 adet Vestel ürün var.

İlhan Ayşe K. 2.209 Okunma

Cevaplar

  • Vestel Müşteri Temsilcisi24 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön