04 Mayıs 2015

Vestel Dokunmatik Ekran Çatlağı.

21.04.15 tarihinde Sultanbeyli Vestel servisine Vestel Tab 2 tableti bıraktım. Sorunum tablet şarj sırasından dokunmatik ekranın ortasında oluşan çatlaktı. Kayıt yakarken hem çağrı merkezindeki bayana, hem de Sultanbeyli Vestel servisindeki beye olayı anlattım.
29.04.15 13:47 (444) numara arayarak tabletiniz garanti kapsamına girmemektedir kullanıcı kaynaklı olduğunu söyledi. Arayan bayana şarj esnasında kendiliğinden kırıldığı ve garanti bellesin 4.maddesi D seçeneğinde "Kullanıcı hatasından kaynaklı kırılma ve çatlaklardan fiyat alınır" ifadesini okudum. Bayan durumu bir üst yetkiliye bildirip geri dönüş yapacaklarını söyledi. Bana ulaşılmadan, tablet onarım yapılmadan geri geldi.

Yakup 2.477 Okunma

Cevaplar

 • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

  Merhaba, Görüşleriniz için öncelikle çok teşekkür ederiz. Şikayetinizi, süreçlerimizi iyileştirmek adına bir fırsat olarak görmekteyiz. Yetkililerimiz, sizinle en kısa sürede iletişime geçecek Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Yakup'un Teşekkür Mesajı20 Mayıs 2015

  Vestel den bugün mix & go adlı blender geldi. İnşallah aynı sorunu bir daha yaşamam.

 • Yakup15 Mayıs 2015

  Çözüm masasından Esre Hanım aradı. Halen kullanıcı hatası olarak görüldüğünü iletti. Çözüm olarak bana bir defaya mahsus ürünü paralı yaptırmamı. Ve onlarında bunun karşısında bana hediye olarak bir ürün gönderecekleri önerdi. Bir kezde kendisine anlattım olayı ne kadar kullanıcı hatası deseniz de olayın kullanıcı kaynaklı olmadığını söyledim. Aldığım ürüne doğru düzgün kullanmadan sıkıntı yaşadım ilettim. Bir kez daha aynı sorun yaşanırsa ürünün yapılmasını değil, ürünün parasının iade edilmesi isteyerek. Esra hanımla bu şekilde bir anlaşma yaptık. sıkıldım çünkü günde 4 5 kez (444 4 123 ve bir türlü düşüremediğim 0216 329 90 09) aramaktan. Ayrıca beni arayıp 15 ile 20 dk kendileri ile görüşmekten. Gene söylüyorum kullanıcı kaynaklı olmadı. Cihaz şarjda iken ekranı çatladı. Sorunu şimdilik bu şekilde çözdük gibi. Bakalım hediyeleri ne olacak. İnşallah birine hediye edilecek bir üründür.

 • Yakup08 Mayıs 2015

  Çözüm masasından deniz hanım aradı. Tekrardan servise gönderme mi söyledi. Gönderdim bakalım ne olacak. İyi Günler.

 • Vestel Temsilcisi04 Mayıs 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön