09 Haziran 2015

Vestel Değişim Süreci.

Vestel puzzle buzdolabı aldık aldığımıza bin pişman olduk. Dolap geldiğinden beri belki 30 servis ekibi bir değişim ve bir kerede fabrikaya tamire gitti ancak aynı arızayı tekrar verdi gelen servis elemanları bile yapacak bir şey olmadığını ve gaz sızıntısı olduğunu sızıntının gövde kısmından olduğunu ve tamiratın söz konusu olmayacağını söylemelerine, genel merkeze yazılı geçmelerine ve değişim gerektiğini söylemelerine rağmen bir aydan daha uzun bir süredir genel merkezin karar vermesini bekliyoruz defalarca genel merkezi aradık hala değerlendirme süreci devam ettiğini söyleyip geçiştiriyorlar. Garanti kapsamı dışına çıkınca mı dönecekler yoksa biz hukuki yollara başvuralım mı?

Derya Ö. 607 Okunma

Cevaplar

  • Derya'nın Teşekkür Mesajı11 Haziran 2015

    Sayın Esra Özay ve Deniz Yıldırım, 9 Haziran 2015 tarihinde yapmış olduğum şikayeti dikkate alıp sabırla dinleyen kısa bir süre içinde çözüme ulaştıran bu iki hanımefendiye ilgilerinden, sabırlarından ve anlayışlarından dolayı Teşekkür ederim Derya Ö.

  • Vestel Müşteri Temsilcisi09 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön