11 Eylül 2013

Vestel Davlumbazın Işık Düğmesi Bozuldu!

Mayıs 2013' te aldığım Vestel marka davlumbazın ışık düğmesi bozuldu. 19 Ağustos' ta ilk kez servis geldi ve parça sipariş edeceklerini söylediler. Yedek parça ile tekrar geldiler ve değiştirdiler. Servis gittikten sonra fark ettim ki ışık düğmesi çalışıyor ancak davlumbazın 1 no.lu düğmesine basıldığında, ürün 3 no.lu düğme kuvvetinde, 3 no.lu düğmesine basıldığında, 1 no.lu düğme kuvvetinde çalışıyor.

Tekrar servis çağırdım. Geldiler, davlumbazı tamamen söküp 2-3 gün içerisinde geri getireceklerini söyleyerek gittiler. Günlerdir müşteri hizmetlerini arıyorum, kimse geri dönmüyor. Davlumbazı söken servisi arıyorum ,haber bekliyoruz diyorlar. Bu küçücük sorunu haftalardır çözemediler.

Seda 188 Okunma

Cevaplar

  • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

    Merhaba, VESTEL Müşteri Hizmetleri olarak geri bildiriminizi, memnuniyete dönüştürmek adına yaratılmış bir fırsat olarak görmekteyiz. Şikayet Yönetim Ekibimiz Sizinle en kısa sürede iletişime geçecek. 360 derece mutluluğunuz için BURADAYIZ. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

  • Seda11 Eylül 2013

    Ürünüm bugün 13:00' da çalışır durumda teslim edildi. Bu kadar hızlı geri dönüş beklemiyordum. İlgilenen kişilere teşekkür ederim.

  • Vestel Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön