Vestel Çözülemeyen TV Arızası.

Murat G. |

Vestel'den aldığın LCD TV garantisi bittikten hemen sonra bozuldu. Servise 225 TL karşılığında tamir ettirdi. Öbürü tamir oldu deyip getirdikleri TV 15 dakika sonra aynı arızalı verdi. Tekrar gelip aldılar bu defa parçası üretimde yok deyip TV'yi ücretli değiştirelim dediler. Şimdi;

1:Tamir ettik deyip aldıkları ücreti iade etmiyorlar.
2:TV hala bozuk çalışmıyor.
3:Üretici firma yasal olarak elektronik eşyada 10 yıl parça temin etmek zorunda. Bakalım hangisi çözülecek. Çözülemeyenleri ise Tüketici Mahkemesi çözecek.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat G.
  02 Eylül
  22:30

  Eveet çok şükür TV tamir edilmeden eve geldi. Tamir edilmeme sebebi parçası yok. Üretilmiyor yasaya göre üretmesi gereken parça vestelde yok. Neolacak peki Vestel in anlayışı sudurki benim TV im 5.5 yıl kullanildiktan sonra çöpe atın çünkü ben onun yedek parçasını yasalara rağmen üretmiyorum diyor peki bana mahkeme yolu göründü arkadaşlar mahkeme sonucunu buradan yayinlayacagim

 • Murat G.
  02 Eylül
  00:32

  Komediyi bakın arkadaşlar TV serviste yok. nerede belli değil ücret iadesi hakkında ses yok. Tamur edilmedi. Evde TV yok. Tamir ücreti ödeneği 45 gün oldu. Vestel'e gel Vestel. Tıpkı sloganını gibi yerli gururla meselesini bir daha düşünün yazık.

 • 25 Ağustos
  14:03

  Sayın Güler. ,
  Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ