Vestel Çamaşır Makinesi Temiz Yıkamıyor!!

Hatice S. |

Temmuz 2014 sonunda yerli ürün diyerek öncelikli tercih ettiğim Vestel marka 7 kiloluk çamaşır makinası sorunsuz çalışıyor ama yıkama bir felaket. En basit kuş pisliğini 3 saat 10 dakika özenle yıkayıp bu sürenin sonunda hiç yıkanmamış şekilde çıktı. Gelen servis çamaşır yıkamayı bilmediğimden başlayıp kullandığım deterjandan çıktı. 2014 Temmuz sonundan 3 Aralık 2014 de kadar yaklaşık 24 telefon görüşmesi 6 adet servis fişi, gelen servislerin makina çalıştığından dolayı örtülü nazik hakaretleri, alırken kataloğunu incelemediğim konusunda ikazları (açılmamış ürünün kataoğu nasıl okunur) Üzerinde 7 kilo yazdığı halde konulan çamaşır kapağın yarısını geçmemeli imiş.

Etiketler :

Yıkama Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hatice S.
  19 Ekim
  09:02

  müşteri memnuniyeti asla umurunuzda değil. vesteli tercih ettiğim için çok pişmanım. insanları sadece oyalıyorsunuz. sakın ha sakın v e s t e l l e n m e Türkiye... ... ... ... ... ... .

 • 28 Eylül
  10:33

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ