Tanju E. Teşekkür Mesajı

Vestel müşteri hizmetlerinden Fahriye hanıma çözüm sürecinde gösterdiği ilgi ve samimiyeti nedeniyle teşekkür ederim, sayesinde çözüm bulundu.

Vestel Çağrı Merkezi Tarafından Acil Olarak Değerlendirilecektir Denilmesine Rağmen Gelemeyen Servis

Tanju E. |

Vestel almamızın nedeni yerli firma olması ve Türk işçisine istihdam yaratması, Bursa Mudanya 2 no.lu aile sağlığı merkezimizin aşı odasına 3 sene önce aldığımız ve aldığımız günden beri en az 7-8 kere arıza yapıp, 7-8 kere de servis çağırdığımız her seferinde bu sefer tamam denilerek en fazla 10-15 gün çalışıp tekrar arıza yapan klimaya son verdiğimiz arıza kaydı ile gerekirse makine değişsin, aşı odasında aşılar var bizim için kritik bir oda ve artık bu sorunu çözün dememize rağmen artık ne servis geliyor ne de arayıp soruyorlar, sanki yokmuşuz gibi davranıyorlar.

Etiketler :

Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tanju E.
  16 Haziran
  11:26

  Geçen sene arızasını giderinceye kadar kadar yaz bitmiş kış gelmişti, bu sene yaz geldi klimayı çalıştırdık 10 gün çalıştı yine arıza yaptı, soğutmuyor ve sık sık sigortaları attırıyor. Tam da tahmin ettiğim gibi oldu ve zaten yaz gelmeden belli olmaz diye yazmıştım. Yani önemli olan yaparız ederiz demek değil, sonuç almak. Bir türlü yapıl (a) mayan klimamızdan ve Vestel'den ümidimizi kestik.

 • Tanju E.
  19 Aralık
  21:17

  Vestel müşteri hizmetlerinden Fahriye hanıma çözüm sürecinde gösterdiği ilgi ve samimiyeti nedeniyle teşekkür ederim, sayesinde çözüm bulundu.

 • Tanju E.
  15 Aralık
  12:00

  Vestel müşteri hizmetlerinden Fahriye hanıma çözüm sürecinde gösterdiği ilgi ve samimiyeti nedeniyle teşekkür ederim, sayesinde çözüm bulundu. Teşekkürüm Vestel Firmasına değil bunun da bilinmesini isterim çünkü cihazı arızası giderildi ama çözüm sağlanan kadar kış geldi, yazın soğutma performasını görmeden teşekkür edemeyeceğim. Saygılarımla. Dr. Tanju elagöz

 • 28 Eylül
  12:20

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ