Taha C. Teşekkür Mesajı

Bugün beni arayarak gerekse hoş dilinden gerekse durumu izahından dolayı Esra Özay hanımefendiye teşekkürlerimi borç bilirim. Onun sayesinde durumu çözdük.

Vestel Buzdolabının Değişilmesini İstiyorum.

Taha C. |

Yaklaşık 4 ay önce buzdolabımız bozulduğundan yeni bir buzdolabı alalım dedik ve Yalova Ak Aydın'lar şubesinden Vestel marka buzdolabı aldık. 1 hafta sonra motor çalışır gibi ses gelmeye başlayınca yetkili servisi çağırdık. Yaptıklarını söylediler fakat yine olmadı bir dahaki çağırdık bu sefer güya yetkili olan bu kişiler buzdolabının parçasını kırdılar ve bize çaktırmadan olay yerinden uzaklaştılar.

Sonra birgün gelip durumu açıkladılar ve sonuç mu hala buzdolabı ses yapıyor ve buz yapıyor. Hakkımı her yerde arayacağının size Hakkımı yedirmeyeceğim. Bu bir fiyasko ve buzdolabının değişilmesini istiyorum.

Etiketler :

Buzlanma Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Taha C.
  01 Nisan
  23:05

  Bugün beni arayarak gerekse hoş dilinden gerekse durumu izahından dolayı Esra Özay hanımefendiye teşekkürlerimi borç bilirim. Onun sayesinde durumu çözdük.

 • Taha C.
  30 Mart
  13:37

  Değişim talebiyle ilgili genel merkezden servisin gelmesini talep ettim. Daha önce kardeşim aynısını yaptığında en yetkili kişinin arayacağı söylenmiş, ama ne arayan olmuş ne soran. Vestel benim için bundan sonra Pişmanlık.

 • 30 Mart
  10:28

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ