30 Mart 2015

Vestel Buzdolabının Değişilmesini İstiyorum.

Yaklaşık 4 ay önce buzdolabımız bozulduğundan yeni bir buzdolabı alalım dedik ve Yalova Ak Aydın'lar şubesinden Vestel marka buzdolabı aldık. 1 hafta sonra motor çalışır gibi ses gelmeye başlayınca yetkili servisi çağırdık. Yaptıklarını söylediler fakat yine olmadı bir dahaki çağırdık bu sefer güya yetkili olan bu kişiler buzdolabının parçasını kırdılar ve bize çaktırmadan olay yerinden uzaklaştılar.

Sonra birgün gelip durumu açıkladılar ve sonuç mu hala buzdolabı ses yapıyor ve buz yapıyor. Hakkımı her yerde arayacağının size Hakkımı yedirmeyeceğim. Bu bir fiyasko ve buzdolabının değişilmesini istiyorum.

Taha C. 927 Okunma

Cevaplar

  • Taha'nın Teşekkür Mesajı01 Nisan 2015

    Bugün beni arayarak gerekse hoş dilinden gerekse durumu izahından dolayı Esra Özay hanımefendiye teşekkürlerimi borç bilirim. Onun sayesinde durumu çözdük.

  • Taha C.30 Mart 2015

    Değişim talebiyle ilgili genel merkezden servisin gelmesini talep ettim. Daha önce kardeşim aynısını yaptığında en yetkili kişinin arayacağı söylenmiş, ama ne arayan olmuş ne soran. Vestel benim için bundan sonra Pişmanlık.

  • Vestel Müşteri Temsilcisi30 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön