Vestel Buzdolabımızı Degiştirmiyor!

F.çiğdem Aslan Ç. |

Geçen yıl Vestel'den almış olduğum buzdolabım 1 ay sonra bozulunca gelen Vestel servisi arızayı çözdüğünü iletti. Ardından bu şekilde tekrarlanan 4 arıza daha gerçekleşti. 2 kere gelen servis parça değişimi yaptı. En son olan arıza işleminde gelen servis farklıydı ve tüm detaylarıyla arıza geçmişini anlattığımızda ürünün değiştirilmesini talep ettik. Fakat servis en az 4 kere parça değişimi olmadan bunu talep edemeyeceğimizi iletti. Sıfır bir ürün, daha bir yıl olmuş alındığından bir ay sonrasında başlamak üzere 5 kere arıza yapmış. Muhtemelen fabrikasyon hatası olan bozuk bir ürün. Bu ürünün en geç 1 hafta içinde değiştirilmesini talep ediyorum fakat Vestel cevapsız kalıyor!

Etiketler :

Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • F.çiğdem Aslan Ç.
  01 Ağustos
  14:32

  Görüş ve önerilerimi defalarca çözüm merkezinize ve belirtmiş olduğunuz e mail adresine yazdığım yazıyla ilettim. Fakat bahsi geçen ürün buzdolabı olduğu için çözümün günler ya da aylar içinde değil saatler içinde olması gerekiyor. Söz konusu durum ile ilgili acil bir geri dönüş beklemekteyim.

 • 01 Ağustos
  12:52

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ