11 Şubat 2014

Vestel Buzdolabımın Hakkında Bilgi Vermiyor.

Dolabımda ani oluşan sorun için 23/01/2014 'de 3123156616 no'lu tel.servisi aradım. 24/01/2014 de geldi dolabın 3 tane kart denenmesine rağmen arızasını gideremediler. Aynı gün dolabı servise götürdüler. 31/01/2014' de tekrar aradım dolabın değişeceği söylendi. Ertesi gün küçük bir dolap yollandı emaneten. Aynı tarihte müşteri hizmetleri ile de görüşüp durum bildirdim.

05/02 saat 10:10 F** hanım, 06/02 14:27 'de C** hanım, 07/02 13:35 C**hanım, 14:10 G** hanımla görüştüm. Kimse dolabım hakkında doğru bilgi vermediği gibi bana dönüş yapanda yok. Hatta aradaki farkı yatırıp bir başka modelle değişimi sordum olabilir dendi ama sonuç yok, muhatap dahi yok. Fason firma kalitesine mi düştü Vestel?

Gülden 340 Okunma

Cevaplar

 • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

  Merhaba, Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. En kısa sürede sizinle temasa geçeceğiz. Yarattığınız katma değer için teşekkür ediyoruz. Size en iyi hizmeti vermek için BURADAYIZ! En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Gülden'in Teşekkür Mesajı27 Şubat 2014

  Çözüm merkezinden sorunumla ilgilenen Hatice Hanıma teşekkür ederim. Sorunum için ilgilendi elinden geleni yaptı. Ama firmanın izlediği yol alıcıyı bunaltmaktan başka bir şey değil. Şu hiç bir zaman unutulmamalıdır ki kimse daha yeni aldığı bir malın tamirattan geçip kendine teslim edilmesinden hoşlanmaz.Kısa sürede arıza veren mal hatalıdır ve sıfır değişmesi gerekir.

 • Gülden 12 Şubat 2014

  Teşekkür ederim. Şikayetimi takip eden aynı gün içinde dolabımın teslimatını yaptılar. Yalnız şunu belirtmeden geçemiyeceğim Vestel çalışanları müşterilerine tam olarak doğru ve zamanlı bilgi vermiyor. Sorun sürecimde bunu çok net anladım. Her söz rahatlıkla söyleniyor ve değiştiriliyor. Kimse söylediğinin arkasında durmuyor. Ciddi bir firma için zarar verici bir durum.

 • Vestel Temsilcisi11 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön