29 Mart 2013

Vestel Buzdolabım Kendini Tren Sanıyor!

Aynı dolapla ilgili daha önce de şikayetim olmuştu. 2006 yılında bir Vestel buzdolabı aldım. Garantisini 7 yıla uzattım. (Garanti süresi hala bitmedi. ) Ancak belli bir süre sonra çok ses çıkarmaya başladı. Şikayetimi burada bildirdim. Sağolun varolun ilgilendiniz. Yetkili servis geldi bazı parçalarını değiştirdi. Gazını değiştirdi.

O günlerde biraz sesi azalmıştı ama 1-2 aydır dolabım aşırı derecede ses çıkarmaya başladı. Öyle ki iki tane kapı kapatmama rağmen sesten uyuyamıyorum. Bu dolabın adam olacağı yok. Varsa değiştirme imkanımız değiştirmek istiyorum. Yoksa böyle bir imkan başka bir marka alacağım ve bir daha Vestel dükkanının önünden bile geçmeyeceğim.

Ramazan 175 Okunma

Cevaplar

  • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

    Merhaba, Değerli katkılarınız için teşekkür ederiz. Şikayetinizi, memnuniyetin de ötesinde teşekküre dönüştürmek için BURADAYIZ. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

  • Ramazan 09 Haziran 2013

    Servis diyor: Hocam bu buzdolabının sesi normal değil hakikaten çok ses çıkarıyor. Gerekli değişim için Merkeze E-posta gönderelim. diyor. Side hep aynı klişe yazı: müşterimiz aranmış olup bilmem ne... Ben iyi bir Vestel kullanıcısıyım evimde beş tane Vestel beyaz eşya var. bana bari yapmayın. Gelene aman evine Vestel sokma demek zorunda kalmayayım. Buzdolabım çok ses çıkarıyor bunu servis de kabul etti. bu modeller böyle çok ses çıkarır demekle olmaz ki. arkasının sistemi değişmesi gerekiyormuş herhalde. Sesinin düzelmesi için ne yapılması gerekiyorsa bir zahmet yapılsın. garantisi dolmamış ürün. Eğer büyük bir firmaysanız icabında değiştirebilmelisiniz de.

  • Vestel Temsilcisi29 Mart 2013

    Sayın Şikayetvar Yetkilisi, Tüketicimiz aranılarak iletmiş olduğu konu hakkında görüşme yapılmıştır. Tüketicimizin başvurusu ilgili birimlere yönlendirmiş olup, konu takibi tarafımızdan yapılmaktadır. Saygılarımızla, Vestel Ticaret A.Ş İstanbul Şubesi [email protected] 444 4 123

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön